מומחה ברפואת עיניים 
מומחה גלאוקומה

טיפול בלייזר מסוג SLT להורדת הלחץ התוך עיני 

טיפול בלייזר להורדת הלחץ התוך עיני (לייזר טרבקולופלסטי) יכול להוות קו טיפול ראשון בגלאוקומה, או להתבצע בנוסף לטיפול בטיפות עיניים. הטיפול מתמקד באזור זווית הניקוז של העין ונעשה במרפאה. הטיפול אורך מספר דקות בכל עין ואינו כואב. הטיפול מאפשר ניקוז מוגבר של נוזל דרך זווית הניקוז של העין וכתוצאה מכך הורדה בלחץ התוך עיני. יש לציין כי הטיפול אינו מביא בהכרח להורדה של הלחץ התוך עיני בכל המקרים וגם במקרים בהם הטיפול עובד, היעילות עלולה לרדת עם הזמן (בד״כ לאחר מספר שנים) ולכן חשוב להישאר במעקב תקופתי גם לאחר הטיפול. האפקט המלא של הטיפול צפוי להופיע לאחר כ- 6 שבועות.

היתרונות של טיפול ב- SLT (״לייזר קר״) על פני הטיפול המיושן יותר מסוג ALT (״לייזר חם״) הינם העובדה שניתן לחזור על הטיפול מספר פעמים בשימוש ב- SLT וכמו כן טיפול בלייזר מסוג זה אינו גורם לחימום של רקמת העין ולכן נחשב באופן יחסי בטוח יותר לשימוש.

סרטון הסבר על טיפול באמצעות לייזר SLT

לצפיה בסרטון איך הטיפול

ב-SLT עובד

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם 

פרופ׳ מיכאל ויסבורד הינו רופא-חוקר מוביל בתחום הגלאוקומה בישראל, פרסם עד כה כ- 100 מאמרים מקצועיים, והשתתף בכנסים רפואיים רבים בארץ ובעולם. פרופ' ויסבורד הינו מנתח מומחה גלאוקומה מקבל במרפאתו הפרטית מטופלים בגלוקומה הפונים באופן פרטי או דרך חברות הביטוח הפרטיות או דרך כללית מושלם לטיפולי גלוקומה בלבד.

פרופ׳ מיכאל ויסבורד

רופא עיניים מנתח, מומחה גלאוקומה

Photos courtesy of Roger Baron - Wills Eye Hospital, Bill Romano - Wills Eye Hospital, US National Eye Institute

  • Facebook Social Icon

קידום: WixMonster

בנייה ועיצוב אתר וויקסר

EyeCU מרפאת עיניים

 

רחוב ראול ולנברג 20

קומה ראשונה A בניין

רמת החייל, תל-אביב

טלפון לקביעת תור 03-5299899

 

פקס 03-7571203

דוא״ל  DrWaisbourd@gmail.com